Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS

Download Bunda Z Koženky - Tři Sestry - "30" (V Ještě Větší Aréně!) (DVD, Album) album flac mp3


2016
Label: Monitor (2) - 0 190295 922795 • Format: DVD DVD-Video, PAL 2x, CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Pop, Stage & Screen • Style: Pop Rock, Soft Rock, Pub Rock, Punk
Bunda Z Koženky - Tři Sestry - "30" (V Ještě Větší Aréně!) (DVD, Album)

Videoklip a text písně Bunda z koženky od Tři sestry. Nacpi se pohanky A zapni bundu z koženky Naštěstí netušíš Jak testujou tvý krémy Já půjdu.

Tři sestry / Bunda z koženky; A+ A A-Bunda z koženky Tři sestry. G D C D R: "Nacpi se pohanky a zapni bundu z koženky naštěstí netušíš jak testujou tvý krémy já půjdu do Hanky prozkoumat kundu z Boženky s radostí pohana a prost veškeré trémy" A D E A 1.

Dámské bundy z imitace kůže z tisíce e-shopů pohodlně na jednom místě. Prohlédněte si aktuální kolekce Podzim/Zima s pomocí módního vyhledávače

 · Jak čistit: Kožešinu nejprve důkladně vyklepejte, vykartáčujte a ještě šetrně přejeďte vysavačem. Kupte si aceton nebo technický benzín (seženete v lakýrnických potřebách nebo větší drogerii) a smíchejte jej s moukou nebo krupicí a následně vetřete do kožs: 2.

Novou oblíbenou bundu nyní najdeš v ORSAY Online Shopu - přesvědč se sama! Bezpečné platby Bezplatné doručení do obchodu Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevový kód.


Freud Marx Engels & Jung - Aina Ja Iankaiken, Aamen / Tili Meni (Vinyl) Otoño Medieval East St. Louis Toodle-Oo - Steely Dan - Pretzel Logic (CD, Album)
BING