Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS

Download Kalhotky Ze Lhotky - Tři Sestry - "30" (V Ještě Větší Aréně!) (DVD, Album) album flac mp3


2016
Label: Monitor (2) - 0 190295 922795 • Format: DVD DVD-Video, PAL 2x, CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Pop, Stage & Screen • Style: Pop Rock, Soft Rock, Pub Rock, Punk
Kalhotky Ze Lhotky - Tři Sestry - "30" (V Ještě Větší Aréně!) (DVD, Album)

 · Video z koncertu TŘI SESTRY “30” (O2 arena ).Vyšlo na DVD v rámci nosiče»30 v ještě větší Aréně/2CD+DVD (Live)«. Album je ke stažení & poslechu na.

Kalhotky ze Lhotky. Taky pár spoďárů. Ze Zruče, ze Žďáru. A chlupy od Úpy. Já Jsem úchyl fetišista a žádná není jistá. Kdy objevím se v parku a hmátnu do rozparku. Pak rázně prádlo strhnu a nocí domů zdrhnu. kde nasávám si vůni z těch ukrývaných tůní.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.

Tři sestry. Já svý tajný sbírky mám a znám je jen já sám To nikdo nesmí vidět, asi měl bych se stydět že kradu ženám svršky, však nedám jim do držky a vlastně beru spodky dle policejní svodky Kalhotky ze Lhotky Taky pár spoďárů Ze Zruče, ze Žďáru A chlupy od Úpy Já .

Kalhotky vybíráme pečlivě nejen podle materiálu, ale klademe i velký důraz na tvar, který nám zaručí celodenní pohodlí. Brazilky, tanga, klasický střih kalhotek, formující, stahující, s vyšším pasem, nebo naopak bokové, hladké, krajkové, každá příležitost si vyžaduje jiné.


Tha Alkaholiks - Coast II Coast (CD, Album) Intro - The Vinny Golia Large Ensemble - Portland 1996 (CD, Album) Andy Susemihl - L.A. Sessions 98-02 (File, MP3, Album)
BING