Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS

Download Jednoduchá Píseň - Hrabě X - Untitled (Cassette, Album) album flac mp3


1993
Label: Aion - MCA 1003-4 311 • Format: Cassette Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Pop •
Jednoduchá Píseň - Hrabě X - Untitled (Cassette, Album)

View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of "Untitled" on Discogs.4/5(1).

Skupina Hrabě X ohlásila návrat na koncertní pódia. Po desetileté pauze připravila koncertní program, který bude představen na letních festivalech a následně i v rockových klubech. Soubor navazuje na své „temné“ období z počátku tých let, kdy patřil vedle Prouzy a Priessnitz k tomu nejzajímavějšímu, co severomoravská nezávislá scéna nabídla. Čeští the.

Diskografie, texty písní, lyrics a karaoke texty písní všech hudebních žánrů. Databáze textů obsahuje celkem textů písní od 5 interpretů texty písní českých a zahraničních interpretů, karaoke .

 ·  · Tublatanka - Spálená láska (from album Volanie Divočiny) 5. Gravis - Samotár (from album Gravis) 6. Money Factor - Vráť trochu lásky medzi nás (from album Svadba Čertov) 7. Tublatanka - Láska, drž ma ešte nad hladinou (from album Žeravé Znamenie Osudu) 8. Metalinda - Slnko nevychádzaj (from album Svetlo Na Druhom Brehu) 9.

- Ed Sheeran - Shape Of You. Vydání tohoto singlu a singlu "Castle On The Hill" Ed okomentoval následovně: "Myslím, že bylo dost těžké vybrat píseň, která má reprezentovat toto album, tak jsem zvolil dvě zcela odlišné a vydal je najednou, nehledě na to, že pro toto nejsou pravidla, tak jsem jen udělal něco, co jiní nedělají.".


The Tinkling Windbells Of A Quiet Garden - Bassmaster Khan And The Elements Of Noise* - Bassentelech Do You Know Where Your Woman Is Tonight? - REO Speedwagon - You Can Tune A Piano, But You Cant Tuna Annee And The Hunter - Tu Fais Des Enfants (Vinyl)
BING